خرید ژل رویال درجه یک اصل با قیمت ارزان در این سایت امکان پذیر است. برای شناخت این محصول غذایی و دارویی طبیعی و مغذی و خواصی که برای سلامت بدن انسان دارد هم چنین سفارش این محصول با مقاله زیر همراه باشید.

خرید ژل رویال درجه یک

قیمت ژل رویال اصل

ژل رویال یکی از مخصوص ترین فرآورده های زنبور عسل است. این محصول با ارزش، در مقایسه با فرآورده های دیگر زنبور عسل قیمتی بالاتر دارد. قیمت ژل رویال به دلیل ارزش بالای آن در تغذیه و سلامت بدن و تولید محدود آن است. این محصول با نام های ژل سلطنتی، ژل شاهانه، غذای ملکه و شاه انگبین نیز معروف است.

سالانه مقدار محدودی ژل رویال در کندو های زنبورستان ها تولید میشود. برداشت ژل رویال و نحوه تولید آن نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد. این محصول را زنبور های عسل به صورت مستقیم تولید میکنند. ژل رویال در طب اسلامی و طب سنتی برای درمان بیماری ها استفاده میشود. این محصول دشمن سرطان به حساب می آید.

خرید ژل رویال درجه یک

خرید اینترنتی ژل رویال

زنبور های پرستار تولید کننده های ژل رویال در کندو عسل هستند. در قسمت سر این دسته از زنبور های عسل دو عدد غده وجود دارد که ژل رویال را ترشح میکنند. نام این غده ها غدد هیپوفارنکس است. این غده ها تنها در مدت زمان محدودی ژل رویال تولید میکنند.

زنبور های پرستار به دنبال تخم گذاری ملکه زنبور عسل در کندو ژل رویال را ترشح میکنند. زنبور ملکه در کندو حرکت کرده و در خانه های شش ضلعی آن تخم گذاری میکند. سپس زنبور های پرستار به کمک غدد زیر حلقی خود ژل رویال را در این خانه ها میریزند.

ژل رویال غذای لارو های زنبور عسل و همچنین ملکه زنبور هاست. با این تفاوت که لارو ها تنها تا سه روز اول ژل رویال مصرف میکنند و بعد از آن گرده گل و عسل را تغذیه میکنند اما زنبور ملکه از نوزادی تا پایان عمر خود از ژل رویال استفاده میکند.

استفاده زنبور ملکه از ژل رویال باعث رشد سه برابر جثه ملکه میشود و همچنین چندین برابر یک زنبور معمولی رشد میکند.

خرید ژل رویال درجه یک

خرید ژل رویال درجه یک

یکی از خواص ژل رویال بهبود بیماری الزایمر است. ژل رویال حافظه را تقویت میکند و درمان کننده کم خونی است. مصرف ژل رویال باعث افزایش تعداد گلبول های قرمز خون میشود. ژل رویال ضد تومور و ضد باکتری است.

این محصول سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند. ژل رویال حاوی پروبیوتیک های مفید است. مصرف ژل رویال عوارض دوران یائسگی را درمان میکند. درمان زخم ها از خواص دیگر ژل رویال  میباشد. این محصول ناباروری در مردان را درمان میکند. مصرف ژل رویال باعث بهبود سلامت روان میشود.

ژل رویال از مغز محافظت میکند و باعث کاهش کلسترول خون میشود. یکی دیگر از خواص ژل رویال درمان بیماری های اعصاب است. مصرف ژل رویال موجب افزایش طول عمر و درمان بیماری سرطان میشود.

برای سفارش این محصول میتوانید با مدیر بازرگانی در تماس باشید.