عسل اکالیپتوس طبیعی اصل با ضمانت آزمایشگاه در فروشگاه ما با بهترین قیمت به فروش میرسد. خواص درمانی عسل اکالیپتوس برای بیماری های عفونی ریوی و تنفسی بی مثال است. برای آشنایی بیشتر با خواص و قیمت این عسل و نحوه مصرف آن برای درمان با مقاله زیر همراه باشید.

عسل اکالیپتوس طبیعی

خرید اینترنتی عسل اکالیپتوس

عسل های طبیعی از دیرباز مورد توجه طبیبان بوده اند.امروزه نیز در میان ماود طبیعی درمانی و دارویی، عسل جایگاه بالایی دارد.طب سنتی و طب بوعلی بر این عصاره ی طبیعت اشاره های بسیاری دارد و از آن برای درمان شمار بسیاری از بیماری ها استفاده میکند. تهیه ی میزان کمی از عسل طبیعی، هزاران زنبور عسل در کلنی به طور هماهنگ همکاری میکنند.این زنبور ها شهد را از گلهای طبیعت جمع اوری نموده و به کندو مبرند.

شهد در معده ی دوم زنبور عسل به کمک آنزیم ها به عسل اولیه تبدیل میشود.عسل درون خانه ها کندو تزریق شده و با بال زدن زنبورها غلیظ میگردد. اکالیپتوس از دسته عسلهای تک گیاه است.همانطور که میدانید، عسل های طبیعی با توجه به نوع و میزان شهدی که در خود دارند به دو شاخه ی تک گیاه و چند گیاه تقسیم بنیعسل تک گیاه و چند گیاه، با نام عسل تک گل و چند گل نیز خوانده میشوند.

بخش بزرگ از ترکیبات عسل تک گل مربوط به شهد یک نوع گل است.گرچه درصد کمی از سایر شهدهای طبیعی نیز ممکن است در عسل تک گل مشاهده شود.این به دلیل وفادار نبودن زنبور به یک نوع گل خاص است.عسل اکالیپتوس بیش از ۷۰ درصد از شهد گلهای درخت اکالیپتوس تشکیل شده است.این عسل خواص بسیاری را برای درمان بیماری ها در  بدن انسان دارد.

عسل اکالیپتوس طبیعی

خواص عسل اکالیپتوس اصل

طب سنتی و طب اسلامی خواص زیادی را از گیاه اکالیپتوس نام برده اند.عسل اکالیپتوس که از شهد این گیاه است نیز، این خواص دارویی را به همراه دارد.عسل اکالیپتوس برای درمان برونشیت و بیماری های تنفسی بسیار مفید است.این عسل طبیعی درمان عفونت های ریوی و تنگی نفس را بر عهده دارد.

سرفه های خشگ، گلودرد و علائم آنفولانزا، سرماخوردگی و ملاریا را رفع میکند.مصرف عسل اکالیپتوس منجر به درمان ریه ها و پاکسازی آنها میشود.عسل طبیعی اکالیپتوس را میتوان به صورت مخلوط در آب ولرم با لیمو ترش تازه میل نمود.برای درمان سرطان ریع، این عسل بسییار موثر عمل میکند.طبع عسل اکالیپتوس گرم است و سینه را رگ نگه میدارد و خشونت سینه و خلط را به مرور از بین میبرد.

دقت کنید مه مانند تمام داروهای طبیعی، عسل طبیعی نیز برای اثر گذاری باید به طور منظم مصرف گردد.از طرفی باید دقت داشته باشید عسل اکالیپتوس یا هر عسل طبیعی را به صورت خام خریداری کنید.عسل خام عسلی است که حرارت ندیده باشد.اگر عسل در مجاورت حرارت بالا قرار گیرد بسیاری از ارزش ها و خواص غذایی و درمانی اش را از دست میدهد.

قیمت بهترین عسل کنار

خرید عسل اکالیپتوس طبیعی با ضمانت آزمایشگاه

مرکز عسل یاس عرضه کننده انواع عسل های طبیعی و درجه یک برای مصلرف دارویی و درمانی است.عسل اکالیپنتوس اصل یکی از محصولات ارگانیک زنبور عسل میباشد که در این مرکز به صورت عمده و جزئی ارائه میشودبرای سفارش عسل اکالیپتوس با همکاران ما در تماس باشید.سایر محصولات فروشگاه عسل یاس: