فروش اینترنتی موم رنگی برای شمع سازی در این سایت انجام میشود. برای آشنایی با اناوع موم عرضه شده در این سایت و کاربرد آنها با مقاله زیر همراه باشید.

فروش اینترنتی موم رنگی

خرید موم رنگی

موم عسل یکی از فرآورده های مهم جانبی زنبور عسل است. موم به طور مستقیم توسط زنبور عسل تولید میشود. زنبور عسل توسط غده های شکمی خود موم عسل را تولید میکند. موم در هنگام تولید رنگی شفاف دارد اما وقتی زنبور عسل آن را میجود رنگ موم به سفید و سپس به زرد تبدیل میشود.

موم در کندوی عسل کاربرد های زیادی دارد. از موم به عنوان ماده اولیه برای ساخت خانه های شش ضلعی کندو استفاده میشود. در این خانه ها عسل و گرده گل نگه داری و ذخیره میشوند. در خانه های مومی ککندو عسل همچنین لاروهای زنبور عسل و تخم های ملکه نگهداری میشوند. بنابراین وجود موم برای کلنی زنبورهای عسل بسیار ضروری است.

موم عسل علاوه بر کندوی عسلف در صنایع مختلفی کاربرد دارد. یکی از این صنایع شمع سازی است. شمعی که با موم زنبور عسل ساخته باشد طبیعی و آرامبخش است. از این شمع ها برای مدیتیشن و آرامش اعصاب استفاده میشود.

زنبور عسل برای تولید نیم کیلو موم سه کیلو عسل مصرف میکند. ساختن خانه های شش ضلعی مومی کندو برای زنبور عسل بسیار زمانبر است. زنبورداران برای صرفه جویی در هزینه و زمان از موم های آماده از جمله موم های آج شده استفاده میکنند.

موم آج شده همان موم قالبی است که ذوب میشود و در دستگاه موم آج کنی به موم آج شده تبدیل میشود. منظور از آج در موم های آج شده همان خانه های شش ضلعی میباشد. زمانی که موم های ورقه ای آج شده در کندو زنبورها قرار میگیرد زنبور ها به ارتفاع خانه ها با تولید موم می افزایند.

 

فروش اینترنتی موم رنگی

فروش اینترنتی موم طبیعی

باید دقت داشت که موم های ورقه ای که تهیه میشود کاملا تصفیه شده باشند. در غیر این صورت در فرآیند زنبورداری و تولید محصول مشکل ایجاد میشود. یکی از ناخالصی هایی که احتمال دارد در موم قالبی یا ورقه ای یافت شود پارافین است. پارافین ماده ای سمی میباشد که برای سلامت زنبور عسل و محصولات آن بسیار مضر است.

برای تشخیص وجود پارافین در موم میتوان قطععه کوچکی از موم را سوزاند. اگر بوی پارافین هنگام سوختن بلند شد متوجه میشویم که موم حاوی پارافین است. در موم های ورقه ای آج ها دو طرفه هستند یعنی در دو طرف ورقه مومی خانه های شش ضلعی وجود دارد. اگر موم حاوی پارافین بود تقلبی است و نباید آنرا برای کندو های عسل استفاده کرد.

 

فروش اینترنتی موم رنگی

فروش موم رنگی

موم های رنگی در رنگ های سبز، زرد، سفید، مشکی و قرمز در مرکز فروش عسل یاس عرضه میشود. از موم های ورقه ای رنگی برای شمع سازی بهره برداری میشود. موم های رنگی مرکز عسل یاس با رنگ های طبیعی رنگ شده و عرضه میشوند. برای اطلاع از قیمت و خرید موم عسل طبیعی رنگی و معمولی با مدیر فروش در تماس باشید.