خانه / بره موم / فروش آنلاین کپسول بره موم زنبور عسل

فروش آنلاین کپسول بره موم زنبور عسل

فروش آنلاین کپسول بره موم زنبور عسل با قیمت مناسب در این سایت انجام میشود. برای آشنایی با بره موم و مشتقات آن و خواصی که برای سلامت بدن انسان دارد مقاله زیر را تقدیم شما عزیزان میکنیم.

فروش کپسول بره موم
خرید بره موم خام

بره موم محصول جانبی زنبور عسل است. قیمت و خواص بره موم حتی از عسل نیز بیشتر است. بره موم زنبور عسل خواص دارویی شگفت انگیزی دارد و بسیاری از بیماری ها را درمان میکند. بره موم در طب سنتی و طب اسلامی کاربرد های زیادی دارد.

این محصول زنبور عسل در کندو برای ضد عفونی کردن محیط به کاربرده میشود. بره موم توسط زنبور عسل با جمع آوری صمغ گیاهی تولید میشود. زنبور عسل صمغ را جمع آوری کرده و آنرا با موم و عسل و گرده ترکیب میکند و بره موم تولید میشود.

بره موم دارای خاصیت شکل پذیری است و در دمای بالا شکلی خمیری و در دمای پایین شکل سخت و شکننده به خود میگیرد. شکل پذیری بره موم به دلیل موم است. بره موم به وسیله تله بره موم برداشت میشود. یکی از غریزه های زنبور عسل این است که به محض مواجهه با شکاف یا سوراخی غیر عادی در کندو آن را با بره موم پر کند.

تله بره موم یک تخته با شکاف و منفذ بسیار است. زنبوردار تله بره موم را درون کندو قرار میدهد و زنبور ها آن را با بره موم پر میکنند. زمانی که تله از بره موم پر شد، زنبوردار آن را از کندو خارج کرده و بره موم را برداشت میکند.

فروش کپسول بره موم

قیمت بره موم کیلویی

بره موم در دو شکل در بازار موجود است: بره موم خام و بره موم فرآوری شده. بره موم خام همان بره موم خمیری شکل برداشت شده از کندوی عسل است. اما بره موم خام برای دستگاه گوارش قابل هضم نیست. از این رو برای جذب راحت بره موم آن را فرآوری میکنند. در این فرآیند، بره موم به مولکول های کوچکتری شکسته میشود و قابل هضم میشود. در فرآیند فرآوری بره موم تغییری در خواص آن ایجاد نمیشود.

بره موم فرآوری شده به شکل پودر، کپسول و یا عصاره در بازار موجود است. در ادامه با خواص بره موم آشنا میشویم.

فروش کپسول بره موم

فروش کپسول بره موم

بره موم ضد میکروب وضد قارچ است. مصرف بره موم به بهبود سیستم ایمنی بدن کمک میکند. بره موم از رشد تومور در بدن جلوگیری میکند. بره موم برای پوست مفید است. بره موم درمان کولیت روده است.

مصرف بره موم برای رحم مفید است. بره موم باعث بهبود عملکرد ریه میشود. در قدیم از  بره موم برای التیام زخم ها استفاده میشد. مصرف بره موم عفونت را از بین میبرد.

بره موم خاصیت ضد سرطانی دارد. مصرف بره موم زخم معده را درمان میکند. درمان سینه پهلو یکی دیگر از خواص بره موم است. این محصول بیماری های ریوی را درمان میکند. سرماخوردگی و برونشیت هم با مصرف بره موم درمان میشوند.

برای سفارش بره موم، کپسول بره موم یا عصاره بره موم با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

خرید بره موم خام

خرید اینترنتی بره موم خام مرغوب

خرید اینترنتی بره موم مرغوب و طبیعی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در مرکز …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري