قیمت خرید و فروش پزل رویال اصل در مرکز فروشگاهی عسل یاس به شما عزیزان گفته میشود. در این مقاله سعی در آشنایی شما با ژل رویال و خواص بیشمار آن کرده ایم. برای اطلاع از نحوه تولید ژل رویال و طریقه مصرف آن با ما همراه باشید.

قیمت خرید و فروش ژل رویال

خرید ژل رویال طبیعی

ژل رویال را در بازار با نام های مختلفی میشناسیم.ژل سلطنتی، ژل شاهانه، غذای ملکه، شیر زنبورعسل و شاه انگبین از دیگر نام های ژل رویال هستند.رویال توسط زنبور عسل به طور مستقیم تولید میشود.این ماده مزه ای ترش و بویی تند دارد.این دو ویژگی زنبور عسل به دلیل فاسد بودن ژل نیست. بلکه نشانه ی تازه و اصل بودن آن است.ژل رویال در دو رنگ سفید و زرد یافت میشودهر چه ژل رویال تازه تر باشد رنگ آن به سفید نزدیک تر است.ژل رویال خواص درمانی بیشماری دارد که ما در این مقاله به برجسته ترین خواص آن میپردازیم.طبق تحقیقات انجام شده ژل رویال برای سلامت بدن انسان از اهمیت بسزایی برخوردار است.

قیمت خرید و فروش ژل رویال

فروش ژل رویال طبیعی

ژل رویال با کمک یک جفت غده در سر زنبور های عسل پرستار است.این غده ها غدد هیپوفارنکس هستندبعد از این که ملکه در خانه های کندو تخم گذاری کرد، زنبورهای پرستار داخل این خانه ها را با ژل رویال پرمیکنند.زمان ترشح ژل رویال توسط زنبور پرستار محدود است.با پایان یک دوره زمانی غده ها شروع به تحلیل رفتن میکنند.در این زمان زنبور پرستار دیگر نمیتواند ژل رویال ترشح کند.لذا تولید ژل رویال به نسل جوانتر سپرده میشود.ملکه زنبور عسل تا همیشه و تا پایان عمر خود از ژل رویال تغذیه میکند.به همین علت به ژل رویال غذای ملکه نیز میگویند.ژل رویال حاوی تمام مواد مغذی لازم برای رشد لاروهای زنبور عسل است.اینگونه به ژل رویال شیر زنبور عسل گفته میشود.

قیمت خرید و فروش ژل رویال

خرید و فروش ژل رویال

ژل رویال طبیعی باعث کاهش ناراحتی های غشای موکوزی میشود.ژل رویال به بهبود سلامت روان میپردازد.مصرف ژل رویال از پیری زودرس جلوگیری میکند.این محصول به میزان محدودی تولید میشود. یکی از دلایل گرانی ژل رویال همین است.ژل رویال به افزایش تعداد گلبولهای قرمز خون می پردازد و بدین روش کم خونی را برطرف میکند.مصرف ژل رویال به کاهش اثرات جانبی شیمی درمانی کمک میکند.ژل رویال برای بیماران دیابتی و آلزایمری مفید است.ژل رویال به درمان ناباروری در مردان کمک میکند.این ماده برای پوکی استخوان مفید عمل میکند.

قیمت خرید و فروش ژل رویال

قیمت خرید و فروش ژل رویال

فروش اینترنتی ژل رویال در مرکز فروش عسل یاس صورت میگیرد.

سایر محصولات عسل یاس عبارتند از:

برای سفارش هر کدام از محصولات با مدیر فروش در تماس باشید.