خرید و فروش بهترین عسل کنار، عسلی که هم خالص و مرغوب و هم ارزان باشد. در بازار عسل بسیار حائز اهمیت است. در مقاله زیر، به تعریف خواص عسل کنار، خرید عسل کنار طبیعی، انواع عسل مرغوب و قیمت انواع عسل طبیعی میپردازیم.

خرید عسل کنار

رنگ عسل طبیعی کنار اصل

عسل طبیعی کنار را زنبور عسل از شهد گلهای کنار میسازد. به این عسل، عسل سدر عربی هم میگویند. به دلیل خواص عسل سدر یا کنار، خرید عسل کنار در کشورهای عربی هم دیده میشود. عسل سدر در ابتدای برداشت، حالتی  خامه مانند همراه با کف دارد. کف عسل کنار بسیار خوش عطر و خوش طعم است و طبعی سرد دارد. و با گذشت زمان از برداشت، به رنگ عقیق روشن تا تیره در می آید. رنگ و خامه اولیه  عسل کنار ربطی به نامرغوب یا تقلبی بودن عسل ندارد. این حالت مربوط به خواص گیاه کنار است و اتفاقا این حالت خامه مانند در ابتدای برداشت، نشانه ی اصالت و مرغوبیت عسل کنار است. این حالت کف مربوط به ساپونین در گیاه کنار و عسل حاصل ازین گیاه میباشد.

 

خرید عسل کنار

خواص عسل کنار اصل

خرید عسل کنار را میتوان به افرادی پیشنهاد داد که به دنبال منبعی برای افزایش انرژی و شادابی بدن خود هستند. عسل کنار طبیعی همچنین به  پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری ها کمک میکند. از جمله مشکلات قلب و عروق، کم خونی، بهبود درد استخوان و کمر درد، خاصیت تب بر، رفع عطش، رمان سرخچه و آبله، تقویت حافظه، بهبود ضعف عمومی بدن. هم چنین برای در سرعت بخشیدن به رشد کودکان هم عسل کنار نقش بسزایی دارد.

عسل کنار خاصیت ضدعفونی کننده دارد و برای ایمنی بدن بسیار مفید است. عسل کنار ترکیبی از ویتامین های b و c و  اکسیدان های طبیعت است. همچنین مواد معدنی چون آهن، روی، سلنیوم ، فسفر و منیزیوم را در خود جای داده است. عسل سدر طبیعی از دیرباز به عنوان پیشکش برای پادشاهان فرستاده میشد.

عسل کنار ایرانی سیستم تولید مثل را تقویت میکند. هم چنین با ترکیب شدن در کنار روغن زیتون ، پوست را ترمیم و بازسازی میکند.

خرید عسل کنار

خواص عسل کنار در طب اسلامی

در قرآن کریم آمده است(( از درون شکم زنبور عسل نوشیدنی هایی به رنگ های متنوع بیرون میتراود که درمان و شفای آدمیان در آن قرار دارد.))

عسل توانسته عده ای از مبتلایان به سرطان را درمان کند و همچنان این روند درمانی ادامه دارد.

مواد قندی، مواد پروتئینی ، آنزیم های عسل و ویتامینهای حیاتی آن بارها توسط اساتید طب سنتی و اسلامی مورد توصیه قرار گرفته است.

 

خرید عسل کنار

تولید عسل کنار طبیعی خالص

عسل کنار اصل به دلیل طعم خوشمزه و عطر خوشی که دارد طرفداران زیادی پیدا کرده است.

تولید عسل کنار در سیستان و بلوچستان، مناطق جنوبی و گرمسیر کشور، بوشهر، خوزستان، کرمان و فارس یافت میشود. جالب اینجاست کنار که در مناطق گرمسیر میروید، دارای طبعی سرد است. این گیاه از تیره عناب میباشد.

عسل کنار از لحاظ خواص، و کیفیت بهترین عسل ایران است.

خرید عسل کنار برای افرادی که قصد جراحی دارند توصیه نمیشود زیرا عسل کنار طبیعی، خون را روان کرده و از لخته شدن آن جلوگیری میکند.

مرکز خرید و فروش انواع عسل طبیعی

مرکز عسل یاس، در تلاش است تا بستری برای فروشندگان و خریداران فرآورده های ارگانیک زنبورعسل ایجاد کند. تا فروشندگان و مصرف کنندگان با رضایتی کامل از قیمت و کیفیت و ضمانت محصول، با مشاوران ما در تماس باشند. در مرکز عسل یاس میتوانید برای مشاوره و خرید و فروش فرآورده هایی چون عسل چهل گیاه، عسل بهار نارنج، عسل کنار، عسل گون، عسل کوهی، عسل مرکبات، عسل گشنیز، عسل قنقال، عسل عناب، موم طبیعی، بره موم، ژل رویال، گرده گل طبیعی با ما در ارتباط باشید.