عسل مرکبات طبیعی، یکی از خوش طعم ترین عسل ها است. این عسل دارای خواص دارویی فوق العاده و رایحه ای دلچسب است. قیمت عسل طبیعی مرکبات و خواص آن در مقاله زیر مورد بررسی قرار گرفته شده است.

قیمت عسل طبیعی مرکبان

عسل مرکبات شمال

عسل مرکبات از درخت هایی مانند پرتقال، بهارنارنج، لیمو و نارنگی به وسیله ی زنبور های عسل تولید میشود.رنگ عسل مرکبات کهربایی روشن است . این عسل در شمال بسیار معروف است.نواحی شمالی کشور، دارای مقدار زیادی پوشش گیاهی مرکبات است.در نتیجه این عسل در شمال کشور مانند استان مازندران، بیشتر تولید میشود.عسل طبیعی مرکبات به عسل بهار نارنج نیز معروف است.عسل مرکبات شمال، بسیار معروف و محبوب است.این عسل سرشار از ویتامین c میباشد که برای ایمنی بسیار مفید است.

قیمت عسل طبیعی مرکبات

خواص عسل مرکبات

عسل مرکبات طبیعی برای شادابی پوست و حفظ طراوت آن مناسب است.مصرف عسل بهارنارنج به تقویت قلب و آرامش اعصاب کمک میکند.این عسل برای تقویت معده و بهبود درد معده و زخم معده مفید میباشد.عسل طبیعی مرکبات تسکین دهنده ی هر گونه درد است.مصرف این عسل طبیعی به اهش کلسترول خون و تنظیم آن در بدن کمک میکند.

همچنین باعث دفع کرم های روده و افزای استها میشود.عسل مرکبات به تقویت حافظه و افزایش انرژی کمک میکند.این عسل طبیعی، ضد التهاب است و از بروز هر گونه سرطان جلوگیری میکند.این عسل باعث درمان سرطان معده میشود.عسل مرکبات خون را تصفیه کرده و ضد افسردگی است.

قیمت عسل طبیعی مرکبات

تشخیص عسل طبیعی

عسل طبیعی به سرعت در دهان آب میشود در حالی که عسل تقلبی مانند آب نبات طول میکشد تا حل شود.عسل طبیعی دارای رایحه ای طبیعی است که پس از باز کردن درب ظرف، متصاعد و احساس میشود.از دیگر مشخصه های عسل طبیعی، فرآیند رس بستن است.زمان رس بستن عسل مرکبات بعد از گذشت چهار ماه است.رس بستن به معنای تته نشین شدن عسل میباشد.این فرآیند کاملا طبیعی میباشد. بهترین روش تشخیص طبیعی بودن عسل، آزمایش آن در آزمایشگاه های معتبر است.

قیمت عسل طبیعی مرکبات شمال

قیمت عسل طبیعی مرکبات

مرکز عسل یاس عرضه کننده ی انواع عسل طبیعی از جمله عسل مرکبات است.در این فروشگاه علاوه بر عسل مرکبات، عسل کنار، عسل گون، عسل چهل گیاه، عسل قنقال، عسل اکالیپتوس، عسل آویشن، عسل یونجه و عسل وحشی عرضه میشود.علاوه بر آن، ژل رویال ارگانیک و بره موم و موم عسل طبیعی در این مرکز فروش، ارائه میگردد.برای اطلاع از قیمت محصولات و سفارش عمده و جزئی با ما در ارتباط باشید.