عسل ارگانیک این روزها برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده میشود. برای خرید عسل مرغوب باید با خواص انواع عسل ارگانیک و راهکار های تشخیص عسل طبیعی از انواع صنعتی آن آگاه بود، برای توضیحات بیشتر مقاله زیر را تقدیم حضورتان میکنیم.

انواع عسل ارگانیک

معرفی انواع عسل ارگانیک  ایرانی

در ابتدا به معرفی انواع عسل ارگانیک در ایران میپردازیم. کشور ما منبعی عظیم از شهد انواع گل و گیاه و زنبورستان های جمع آوری کننده این عصاره ی طبیعی است. در جای جای ایران زنبورستان هایی استقرار دارند که هر کدام بسته به پوشش گیاهی منطقه اقدام به جمع آوری عسلهای ساخته شده توسط زنبورها میکنند.در استانهای شمالی کشور عسل مرکبات، عسل جنگلی و تا حدودی عسل گون هم جمع آوری میشود. در استانهای ناحیه غرب کشور عسل گون در حجم بسیار بالا، عسل آویشن و انواع عسل چندگیاه از دل طبیعت تهیه میشود.در استان همدان عسل گون، در کرمانشاه عسل گشنیز به طور گسترده، در استانهای چون تهران، البرز و قزوین عسل آویشن بسیار مرغوب برداشت میشود.در استان قم و اصفهان عسل یونجه و عسل گون گز، در استانهای بوشهر و هرمزگان عسل کنار و در خراسان جنوبی عسل عناب، عسل زرشک و عسل عناب و زرشک مخلوط تولید میشود.

انواع عسل طبیعی

مهمترین خواص عسل طبیعی

عسل از لحاظ کیفیت به سه دسته عسل تغذیه ای، عسل صنعتی با تقلبی و عسل طبیعیی دسته بندی میشود.عسل طبیعی: تنها از شهد طبیعی گلها توسط زنبور ساخته میشود.عسل تغذیه ای: زنبور با تغذیه از شکر و شیره در کنار شهد، عسل میسازدعسل صنعتی یا تقلبی: زنبور در تولید آن نقشی ندارد و تلید این نوع عسل روشهای گوناگونی دارد.عسل طبیعی به طور شگفت انگیزی بر سلامت عمومی بدن اثرگذار است. عسل طبیعی از ابتلا به سرطان پیشگیری کرده و حتی به درمان آن میپردازد.خواص دارویی انواع عسل ارگانیک باعث شده تا در درمان بسیاری از امراض و بیماری ها از داروهای صنعتی و شیمیایی پیشی گیرد.

انواع عسل ارگانیک

خرید عسل ارگانیک کنار

عسل کنار یکی از خاص ترین و مقوی ترین عسل ها میباشد. عسل کنار به دلیل ترکیبات بسیار متعدد پروتئینی طبیعی  بسیار انرژی زا میباشد. علاوه بر آن باعث افزایش قدرت حافظه و افزایش سرعت رشد کودکان میشود.عسل کنار ارگانیک تاثیر آنتی بیوتیکی دارد و از بین برنده ی قوی هر نوع عفونتی است. عسل کنار تاثیر خود را در مبارزه با انواع عفونت های تنفسی به اثبات رسانده است.عسل کنار برای رفع مشکلات کبدی، مشکلات هاضمه، کمبود قوای ایمنی بدن مفید است. همچنین به بهبود سریع بعد از زایمان، بهبود سلامتی عمومی بدن و تقویت نیروی جنسی کمک میکند.

انواع عسل ارگانیک

خرید عسل طبیعی گون

گیاه گون برای سلامت قلب و عروق و جلوگیریاز پیری سلولهای بدن مفید میباشد. عسل گون باعث آرامش اعصاب و بالارفتن کیفیت عملکرد سیستم عصبی بدن میشود.همچنین عسل گون طبیعی باعث درمان یبوست، درمان خشونت سینه، درمان دردهای مفصلی میشود. مصرف این نوع عسل در وعده صبحانه خونساز است و به درمان کم خونی کمک میکند.عسل گون در بهبود عوارض ناشی از شیمی درمانی، درمان رماتیسم، جلوگیری از مسمومیت غذایی نقش دارد. همچنین توانایی مهار رشد تومور در بدن را نیز دارد.

انواع عسل ارگانیک

خرید اینترنتی انواع عسل ارگانیک

فروشگاه اینترنتی عسل یاس در ارتباط با زنبور داران متعهد سراسر کشور میباشد. مرکز عسل یاس همواره مرغوب ترین عسل ارگانیک را از دل طبیعت به مشتریان گرانقدرش عرضه میکند.همکاران ما تمام مراحل برداشت، آزمایش و بسته بندی عسلهای مرغوب زنبوراداران را بررسی و در صورت تایید اصل بودن عسلها از جانب آزمایشگاه های معتبر، در اختیار مشتریان عزیز برای مصرف غذایی و درمانی عسل طبیعی قرار میدهد.انواع عسل  ارگانیک و طبیعی، ژل رویال اصل، بره موم، گرده گل و موم طبیعی را از ما بخواهید.