خانه / موم طبیعی / خرید انواع موم عسل بهداشتی

خرید انواع موم عسل بهداشتی

خرید اینترنتی موم عسل بهداشتی با قیمت باورنکردنی در مرکز عسل یاس امکان پذیر است. این محصول و کاربرد هایش در مقاله زیر مورد بررسی قرار داده شده است.

برای آشنایی با موم و خواص آن مقاله زیر را به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم.

خرید اینترنتی موم عسل

خرید اینترنتی موم عسل

موم یک محصول جانبی از زنبور عسل است.این محصول را زنبور عسل به صورت مستقیم تولید میکند.موم توسط غده های سطح شکمی زنبور عسل تولید میشود.این ماده در ابتدا شفاف است ولی با جویده شدن موم توسط زنبور عسل رنگ آن به زرد متمایل میشود.

وجود موم در کندو بسیار حیاتی و مهم است.زنبور عسل با موم خانه های شش ضلعی کندو را ایجاد میکند.درون خانه های مومی نوزادان زنبور عسل متولد میشوند.رشد لاروهای زنبور عسل در همین خانه ها صورت میگیرد.ملکه در خانه های مومی کندو تخم گذاری میکند.

ذخیره عسل، گرده گل، ژل رویال در خانه های مومی کندو انجام میشود.به همین علت وجود موم در کندو بسیار مهم میباشد.از موم در صنایع مختلف استفاده میشود.موم عسل ماده اولیه تولید مواد آرایشی و بهداشتی است.از موم در همین صنعت زنبور داری استفاده های فراوانی میشود.موم زنبور عسل برای شمع سازی و قالب سازی به کار میرود.از موم در ساخت مجسمه های مومی استفاده میشود.

خرید اینترنتی موم عسل

فروش موم عسل

موم زنبور عسل در مدت زمانی طولانی تولید میشود.تولید موم زمان زیادی میبرد.به همین علت زنبورداران اقدام به تهیه موم آماده میکنند.زنبورداران جهت تسریع در تولید محصولات خود موم آج شده آماده را خریداری میکنند.زنبوردار باید زمان تهیه موم دقت کند که موم کاملا خالص و تصفیه شده باشد.

گاهی در موم ماده ای به نام پارافین وجود دارد.پارافین یک ماده شیمیایی سمی است.وجود پارافین در موم باعث به خطر افتادن کلنی زنبور عسل و محصولات آن میشود.پارافین سلامت مصرف کننده محصول زنبور عسل را نیز به خطر می اندازد.یکی از راه های تشخیص وجود پارافین در موم سوزاندن قطعه ای از موم است.اگر موم را سوزاندید و بوی پارافین از آن بلند شد موم حاوی پارافین است.

خرید اینترنتی موم عسل

قیمت موم زنبور عسل

مرکز عسل یاس ارائه دهنده انواع محصولات زنبور عسل از جمله موم است:

جهت سفارش موم زنبور عسل مورد نظر خود با مدیر فروش در تماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی موم عسل

خرید موم زنبور عسل در ایران

خرید موم زنبور عسل در ایران در مرکز عسل یاس امکان پذیر است. مقاله زیر …

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري