خانه / شامپو عسل / خرید شامپو عسل و ژل رویال طبیعی ارگانیک

خرید شامپو عسل و ژل رویال طبیعی ارگانیک

خرید شامپو عسل یاس حاوی عسل و ژل رویال بصورت تکی از فروشگاه اینترنتی عسل یاس و بصورت عمده از این مرکز امکانپذیر است و بهترین قیمت شامپو عسل نیز در مرکز عسل یاس ارائه شده است.

خرید شامپو عسل

شامپو عسل یاس

شامپو عسل یاس دارای مواد طبیعی تقویت ننده ی موی سر درون خود است.این شامپو به دلیل اینکه از طبیعت به دست آمده هیچ گونه عوارشی برای مو و پوست سر ندارد.این نوع شامپو حاوی موادی است که هر کدام به نوبه خود در تقویت و حالت دادن مو، موثر هستند.

  • عسل
  • ژل رویال
  • آلوورا

اینها مواردی هستند که در ساخت شامپو عسل یاس استفاده شده اند و در تقویت موی سر شما بسیار موثر هستند.

خرید شامپو عسل

خواص ژل رویال برای مو

ژل رویال در تقویت موی سر بسیار موثر عمل میکند.یکی از مشکلات ریزش مو از اشکال در سیستم هورمونی بدن است.ژل رویال حاوی هورمون های تقویتی برای رشد موهاست.ژل رویال حاوی کلاژن است و کلاژن در لطافت و ترمیم پوست بسیار موثر می باشد.استفاده از ژل رویال در ساخت شامپو عسل سبب می شود که موی سر تقویت شود و ریزش آن کمتر شود.از طرفی برای رفع شوره سر بسیار موثر است.شوره ی سر یکی از مشکلاتی است که اکثر مردم با آن دست و پنجه نرم میکنند.وجود شوره ی سر به دلایل متعددی بروز میکند.تغذیه ی نامناسب، مشکلات عصبی، مصرف داروهای شیمیایی، مشکلات باکتریایی و قارچی باعث بروز شوره سر و ریزش موها میشود.

خرید شامپو عسل

خواص عسل برای موی سر

عسل طبیعی یک تقویت کننده ی موثر برای مو و پوست سر است.عسل نرم کنده ای طبیعی  است و از شکستگی موها جلوگیری میکند.عسل به دلیل داشتن آنتی اکسیدان، مناع از رسیدن آسیب به موهایتان میشود.یکی از عواملی که از ریزش مو جلوگیری میکند، وجود فولیکول است. عسل با داشتن این ماده، از ریزش مو جلوگیری میکند.عسل دارایی خاصیت ضدباکتری و قارچی است و شوره سر را میزداید. عسل نوعی جذب کننده رطوبت است. همین خاصیت سبب می شود تا:

  1. رطوبت هوا را جذب کند که برای حالت دادن مو بسیار مفید است.
  2. رطوبت پوست را به سمت نواحی سطحی آن بیاورد که سبب شادابی پوست سر می شود.

برای اینکه از تأثیر عسل موجود در شامپو عسل بیشترین بهره را ببرید، لازم است تا دقایقی شامپو روی سر شما بماند.

خرید شامپو عسل

تأثیر آلوورا بر پوست و موی سر

آلوورا یک گیاه معروف برای سلامتی پوست و مو است.این یاه به درخشنگی موها کمک بسیاری میکند. هم چنین خاصیت مرطوب کنندگی دارد.وجود آلوورا در شامپوهای عسل یاس، باعث جلوگیری از سفید شدن زودرس موها میشود.آلوورا دارویی ضد التهاب است. این گزینه سبب می شود پوست سر شما تقویت شود.آلوورا باعث می شود تا پوست سر پوسته پوسته نشود و به عبارتی بهتر مانع شوره زدن پوست سر می شود.تاثیر شامپو عسل زمانی بیشتر است که هنگام استفاده از آن، بلافاصله موها را شستشو ندهید و بگذارید شامپو چند دقیقه ای روی سر شما بماند.

خرید شامپو عسل

خرید شامپو عسل یاس بصورت عمده و تکی

شامپوی عسل یاس با هدف تقویت اساسی مو و پوست سر، و زیبایی این دو ارگان به کمک مواد طبیعی تولید شده است.وجود آلووورا، عسل و ژل رویال، که مهم ترین و مغذی ترین برای پوست سر و موی سر هستند سه نقطه قوت ایین شامپوی طبیعی میباشد.چنانچه شامپو عسل را به منظور استفاده شخصی خریداری می کنید می توانید از فروشگاه ایینترنتی عسل یاس اقدام به خرید شامپو عسل یاس نمایید.اما اگر هدف از خرید شامپو عسل، فروش آن می باشد می توانید از تخفیف فروش عمده استفاده کنید.برای خرید شامپو عسل بصورت عمده می توانید از راههای ارتباطی اعلام شده با همکاران ما تماس بگیرید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
خانم محمدی
راه های ارتباطی با کارشناس فروش:
شماره موبایل: 09165130825
سامانه پیامکی: 3000597006822

دیدگاهتان را بنویسید

سايت عسل ياس کانال عسل ياس لوازم زنبورداري